BOSCH 2609256888 cirkelzaagblad speciaal voor multimateriaal 170x2x20/16 mm, 48T
 19,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD SPECIAL 170X2X20/16,T48 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD SPECIAL 170X2X20/16,T48 (1))
  • Het robuuste en nauwkeurige speciale zaagblad is geschikt voor multifunctioneel gebruik
  • Vertanding voor fijne zaagsneden
Voordelen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 170 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 48
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Diverse
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140392341
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256888
Diameter (zaagblad)
170 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
48
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Diverse
Bladdiameter mm
170 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm