BOSCH 2609256849 Precision cirkelzaagblad voor hout 140x2x20/12.7 mm, 18T
 15,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD PRECISION 140X2X20/12.7,T18 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD PRECISION 140X2X20/12.7,T18 (1))
  • Het kwaliteitszaagblad voor hard- en zachthout
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD PRECISION 140X2X20/12.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 140 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 18
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140391955
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256849
Diameter (zaagblad)
140 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
18
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Hout
Bladdiameter mm
140 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm