BOSCH 2609256820 cirkelzaagblad standaard voor hout 190x2.2x30/24 mm, 24T
 17,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD BASIC 190X2.2X30/24,T24 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD BASIC 190X2.2X30/24,T24 (1))
  • Gemakkelijke zaagsneden in hard- en zachthout
  • Met ATB (Alternate Top Bevel) wolfraamcarbide tanden voor schulpsneden en afkorten
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD BASIC 190X2.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 190 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 30 mm
  • Aantal tanden: 24
  • Breedte zaagsnede: 2,2 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140391665
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256820
Diameter (zaagblad)
190 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
30 mm
Aantal tanden
24
Breedte zaagsnede
2,2 mm