bosch_1600a02zb4
bosch_1600a02zb4_2
bosch_1600a02zb4_3
bosch_1600a02zb4_4
bosch_1600a02zb4_5
bosch_1600a02zb4_6
bosch_1600a02zb4_7
bosch_1600a02zb4
bosch_1600a02zb4_2
bosch_1600a02zb4_3
bosch_1600a02zb4_4
bosch_1600a02zb4_5
bosch_1600a02zb4_6
bosch_1600a02zb4_7
BOSCH 1600A02ZB4 gereedschapsset in koffer op wieltjes 119-delig
 251,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
set
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1x combinatietang 180 mm (1 600 A03 2VB)
  • 1x punttang 180 mm (1 600 A03 2VC)
  • 1x diagonale zijkniptang 160 mm (1 600 A03 2VE)
  • 1x nijptang 200 mm (1 600 A02 Z9W)
  • 1x waterpomptang 180 mm (1 600 A03 9HU)
  • 1x meetlint 3 m (1 600 A03 2UX)
  • 1x waterpas 25cm met schuifarm (1 600 A02 7PL)
  • 1x klauwhamer 340 g / 12 oz (1 600 A02 W7X)
  • 1x zachte bumper
  • 1x beugelzaag 150 mm (1 600 A02 ZA7)
  • 1x halfronde metaalvijl 200 mm / 8" (1 600 A03 DR8)
  • 1x ratelschroevendraaier (1 600 A02 Z99)
  • 1x korte bitschroevendraaier (1 600 A03 EC2)
  • 3x precisie-schroevendraaier (SL2.5/PH0/TX8)
  • 1x verstelbare sleutel 150 mm / 6" (1 600 A03 9HN)
  • 1x afbreekmes 18 mm inclusief 3 mesjes (1 600 A03 2V8)
  • 10x afbreekmes SK5 staal (1 600 A03 2US)
  • 1x diepgatmarkeerpotlood (1 600 A03 2V2)
  • 6x veelkleurige stift (1 600 A03 2UV)
  • 10x binnenzeskantsleutel (1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 5,5, 6, 8, 10 mm)
  • 7x dubbele steeksleutel (8/9, 10/11, 12/13, 14/15, 16/17, 18/19, 20/22)
  • 1x 1/2" ratel (1 600 A03 17V)
  • 10x 1/2" krachtdop (14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 mm)
  • 1x 1/2" universele scharnieradapter
  • 1x 1/2" verlengstuk aandrijving 125 mm
  • 1x 1/4" ratel
  • 10x 1/4" krachtdop (5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm)
  • 1x 1/4" verlengstuk aandrijving 50 mm
  • 1x 1/4" universele scharnieradapter
  • 32x bit 25 mm
  • 1x ratelhandgreep
  • 1x gereedschapsrolkoffer
Productomschrijving
  • 119-delige set met tang, bitschroevendraaiers, afbreekmes, hamer, ijzerzaag en meer
  • Hoogwaardige materialen zorgen voor duurzaamheid
  • Optimale ergonomie voor meer controle en comfort
  • Gereedschapsrolkoffer met telescoopsteel voor eenvoudig transport en opslag
  • Slim opbergsysteem houdt handgereedschap goed georganiseerd
  • Inclusief kniebeschermer voor comfortabeler werken
Hoogtepunten van het product
Apparatuur en toepassing
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Met wielen: Ja
  • Aantal wielen: 2
  • Materiaal (koffer): Kunststof
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing