bahco_tawmb9135m
Productomschrijving:
  • Digitale moment- en hoeksleutel, Bluetooth, vaste ratelkop, met geheugen, micro, 6.8-135Nm
Kenmerken:
  • Bluetooth realtime tweerichtings-gegevensoverdracht
  • Gratis Bahco Connect-app beschikbaar voor Windows 10, Android en iOS in 18 talen
  • Eenvoudig in te stellen en te gebruiken
  • Waarschuwing voor herkalibratie op basis van tijd en/of aantal cycli
  • Herhalingsoptie
  • Gegevens downloaden via de app
  • Kan rechtsom en linksom worden gebruikt bij temperaturen tussen 5ºC en 42ºC
  • Geheugencapaciteit van 1500 meetwaarden en maximaal 50 voorinstellingen
  • Koppel, Hoek, Koppel en hoek, Koppel dan hoek, vooringestelde en taakmodi
  • Teller
  • Gegevens en ingesteld waardebehoud tijdens het vervangen van de batterij
  • Programmeerbare automatische uitschakeltijd
  • Meer geavanceerde configuraties en instellingen beschikbaar in de gebruikershandleiding
  • Nauwkeurig tot ± 2% rechtsom - 3% linksom tussen 20% en 100% van max. koppel
  • Nauwkeurig tot ± 4% rechtsom en linksom tussen 5% en 19% van volledige schaal
  • Visueel (dubbele LED's + LCD-display met achtergrondverlichting), audio- en trillingssignaal
  • 9x12 verwisselbare koppen voor meerdere toepassingen en veelzijdigheid
  • Volledig in metalen behuizing voor meer kracht en duurzaamheid
  • Eindkap met omgekeerde schroefdraad om AA-alkalinebatterijen in te sluiten (inbegrepen)
  • CE- en UKCA-markering
  • Made in de VS
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 7 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 9 x 12 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Max. aandraaimoment: 135 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150490110
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO TAWMB9135M
Min. aandraaimoment
7 Nm
Maat aandrijfprofiel
9 x 12 mm
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Max. aandraaimoment
135 Nm
Koppelbereik lb.in
60-1200 lbf·in
Breedte kop mm (d)
25 mm
Koppelbereik nm
6.8-135 N·m
Totale lengte mm (a)
338 mm