bahco_ks7401m_18
BAHCO KS7401M-18 slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 18 mm
Productomschrijving:
  • Slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 18 mm
  • Sleutelwijdte: 18 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 54 mm
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150384570
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO KS7401M-18
Sleutelwijdte
18 mm
Lengte
54 mm
Lengte mm (l)
54 mm
Breedte aandrijfvierkant mm (d2)
25 mm
Dimensie mm
18 mm
Klemveer
K560F-3
Dop diepte mm (t)
13 mm
Dop breedte mm (d1)
25 mm