bahco_be63066514f
BAHCO BE63066514F oliefilterdop voor Daihatsu, Toyota
Productomschrijving:
  • Individuele filterdoppen
Kenmerken:
  • Oliefilterdoppen
  • Doppen voor het verwijderen van opschroefbare oliefilters
  • De snelste en veiligste manier van het verwijderen van oliefilters
  • Aanbevolen door verschillende autofabrikanten
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Inclusief overzicht met toepassingen
  • Onderdeel van de BE630-set
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 66,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150169641
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE63066514F
Sleutelwijdte
66,5 mm
Aantal stappen
1
Afmeting verpakking
33 x 73 x 73 mm
Lengte verpakking mm
73 mm
Zeskant maat
14
Breedte verpakking mm
73 mm
Gewicht kg
0.12 kg
Hoogte verpakking mm
33 mm
Aantal delen
14
Automerk
Daihatsu, Toyota
Diameter mm
66,5 mm