bahco_be200cab250sh10
BAHCO BE200CAB250SH10 lenskabel voor videoscopen, 25 mm x 10 mm
Productomschrijving:
  • Lenskabels voor endoscopen
Kenmerken:
  • Geschikt voor BE200 en BE210
  • Kabel met diameter van 25 mm tot 14 mm
  • Kabellengte van 10 m tot 3 m
  • Gemaakt van diverse materialen: semibuigzaam (a), flexibel (b), loodgietersveerkabel (c)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 25 mm
  • Lengte kabel: 10 m
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150165452
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE200CAB250SH10
Diameter
25 mm
Lengte kabel
10 m
Gewicht kg
1.49 kg
Lengte m
10 m
A=semi-rigide, b=flexibel, c=veerkabel voor leidingen
c
Diameter mm
25 mm