bahco-bba12-1200-bba12-1200
BAHCO BBA12-1200 acculader 12V 1.200 CA
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving:
  • Booster - 12 V, 1200 CA
Kenmerken:
  • Startamperage - 1200 ampère, krachtige AGM-booster - 12 V
  • De 35 mm² koperen kern in de kabels staat garant voor een uitstekende geleiding
  • Handige voltmeter voor het eenvoudig controleren van het binnenste van de accu
  • Veiligheidsfuncties:
  • Beveiliging tegen omgekeerde polariteit
  • Interne zekering: 500 A