bahco_7809xzn_14
bahco_7809xzn_14_2
bahco_7809xzn_14_3
bahco_7809xzn_14
bahco_7809xzn_14_2
bahco_7809xzn_14_3
BAHCO 7809XZN-14 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting voor XZN-schroeven 14 mm
  • Lengte: 60 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: XZN M14
  • Maat aandrijfprofiel (bit): M14
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153004574
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809XZN-14
Lengte
60 mm
Bitkop
XZN M14
Maat aandrijfprofiel (bit)
M14
Werk lengte mm
23 mm
Diameter mm (d)
22 mm
Gewicht oz
9,5 oz
Lengte mm (l)
60 mm