bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
bahco_74w14_400
BAHCO 74W14-400 momentsleutel met dubbelschaal en verwisselbare kop 80-400 Nm
Productomschrijving:
  • Momentsleutel met dubbelschaal en insteek wisselsysteem
Kenmerken:
  • Duurzaam mechanisme met meer dan 100.000 cycli binnen nauwkeurigheidsnorm
  • Snelle schaalaanpassing waardoor het aanpassen minder moeite kost
  • Grote dubbele schaal inNm/ft.lb (15 en 25Nm-sleutelmaten inNm/in.lb)
  • Het bereik van de momentwaarden varieert van 3 tot 400Nm/27 in.lb tot 300 ft.lb
  • Kan rechtsom of linksom worden gebruikt door de sleutel om te draaien
  • Nauwkeurig tot ±3% van de meetwaarde, beter dan de vereisten van ISO6789-1:2017
  • Kliksysteem activeert een voelbaar en hoorbaar signaal
  • Midden van het handvat of kalibratiekrachtpunt gemarkeerd op het handvat
  • Alles in semi-transparante vierkante buis met eurogathanger
  • ISO 6789
  • Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 80 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 14 x 18 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Instelbaar momentbereik: 80-400 Nm
  • Max. aandraaimoment: 400 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150415724
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 74W14-400
Min. aandraaimoment
80 Nm
Maat aandrijfprofiel
14 x 18 mm
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Instelbaar momentbereik
80-400 Nm
Max. aandraaimoment
400 Nm
Gewicht kg
1.700 kg
Gewicht g
1700 g
Breedte kop mm (d)
32 mm
Koppelbereik nm
80-400 N·m
Totale lengte mm (a)
664 mm
Lengte en breedte vierkant mm
14 mm
Koppelbereik lb.ft
60-300 lbf·ft
Breedte vierkant mm
14 mm