as_ar40a1x10ft
A&S AR40A1X10FT simplex ketting 1/2" (40a-1)
 13,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1/2 inch; 12,7 mm
  • Gewicht (kg/m): 0,6 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 40A-1
  • Hoogte: 2,1
  • Binnenbreedte: 7,85 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 13900 N
  • Lengte (pen): 16,4 mm
  • Diameter (pen): 3,97 mm
  • Dikte (buitenplaat): 1,55 mm
  • Dikte (binnenplaat): 1,55 mm
  • Plaathoogte: 11,2 mm
  • Diameter (rol): 7,92 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279004026
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR40A1X10FT
Steek
1/2 inch; 12,7 mm
Gewicht (kg/m)
0,6 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
40A-1
Hoogte
2,1
Binnenbreedte
7,85 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
13900 N
Lengte (pen)
16,4 mm
Diameter (pen)
3,97 mm
Dikte (buitenplaat)
1,55 mm
Dikte (binnenplaat)
1,55 mm
Plaathoogte
11,2 mm
Diameter (rol)
7,92 mm