as_ar120a2x10ft
as_ar120a2x10ft_2
as_ar120a2x10ft
as_ar120a2x10ft_2
A&S AR120A2X10FT duplex ketting 1 1/2" (120a-2)
 807,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 02/06/2026
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Steek: 1 1/2 inch; 38,1 mm
  • Gewicht (kg/m): 11 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 120A-2
  • Hoogte: 5,3
  • Binnenbreedte: 25,23 mm
  • Uitvoering (ketting): Duplex
  • Breeksterkte: 250000 N
  • Lengte (pen): 94,7 mm
  • Diameter (pen): 11,11 mm
  • Dikte (buitenplaat): 4,8 mm
  • Dikte (binnenplaat): 4,8 mm
  • Plaathoogte: 36,2 mm
  • Diameter (rol): 22,23 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000196
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR120A2X10FT
Steek
1 1/2 inch; 38,1 mm
Gewicht (kg/m)
11 kg/m
Type (iso/ansi)
120A-2
Hoogte
5,3
Binnenbreedte
25,23 mm
Uitvoering (ketting)
Duplex
Breeksterkte
250000 N
Lengte (pen)
94,7 mm
Diameter (pen)
11,11 mm
Dikte (buitenplaat)
4,8 mm
Dikte (binnenplaat)
4,8 mm
Plaathoogte
36,2 mm
Diameter (rol)
22,23 mm