action_do65110006
ACTION DO65110006 slagdop-knie 3/8" x 6 inbus
Productomschrijving:
S3IN06M DOP 3/8" INBUS 6 MM KNIE
  • Ingebouwde knie kogel
  • Sleutelmaat: 6 mm inwendig
  • Lengte: 24 mm
  • Diameter lichaam: 60 mm
  • Lengte stift voor inbus: 11 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 11 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 6 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981166961
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO65110006
Lengte
11 mm
Bitkop
HEX 6 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
6 mm
Sw mm/inch
6 mm