action_do64721027
ACTION DO64721027 slagdop 1/2" x T27 Torx
Productomschrijving:
PLC *SIT4T27 DOP TORX T27.......
  • Aandrijfvierkant: 1/2"
  • Torx: T27
  • Diameter: 25 mm
  • Lengte: 55 mm
  • Krachtdop - externe torx - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10007
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 55 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Torx
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: T27
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 27
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981079216
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO64721027
Lengte
55 mm