action_do64701027
ACTION DO64701027 slagdop 1/4" x T27 Torx
 7,88 incl. BTW
Productomschrijving:
PLC *SIT2T27 DOP TORX T27.......
  • Aandrijfvierkant: 1/4"
  • Sleutelwijdte: T27
  • Diameter: 13 mm
  • Lengte: 35 mm
  • Krachtdop - externe torx - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10001
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 35 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Torx
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: T27
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 27
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981093410
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO64701027
Lengte
35 mm