action_do6051r011
ACTION DO6051R011 slagdop 3/8" x 11 diep magnetisch
Productomschrijving:
SM63M11 DOPSLEUTEL M11 MAGNETISCH
  • Aandrijfvierkant: 3/8 "
  • Sleutelwijdte: 11,0 mm
  • Diameter: 19,0 mm
  • Lengte: 55,0 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Magnetische uitvoering
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 11 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Lengte: 55 mm
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981025329
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6051R011
Dopmaat
11 mm
Maat aansluitprofiel
3/8"
Lengte
55 mm
L1 mm
25
D1 mm
17,5
Tekening
A
D2 mm
19
L2 mm
6
Sw mm/inch
11 mm