action_do6050r055
ACTION DO6050R055 slagdop 1/4" x 5,5 diep magnetisch
Productomschrijving:
SM62M55L DOP LANG M5,5MAGNETISCH
  • Aandrijfvierkant: 1/4 "
  • Sleutelwijdte: 5,5 mm
  • Diameter: 9,5 mm
  • Lengte: 50,0 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Magnetische uitvoering
  • Diepte dopsleutel: 3 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 5,5 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Lengte: 50 mm
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981056675
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6050R055
Dopmaat
5,5 mm
Maat aansluitprofiel
1/4"
Lengte
50 mm
L1 mm
20
D1 mm
9,5
Tekening
A
D2 mm
13
L2 mm
4
Sw mm/inch
5,5 mm