action_do4010_1_085
ACTION DO4010-1-085 slagdop 1" x 85 diep
Productomschrijving:
  • Aandrijfvierkant: 1"
  • Sleutelwijdte: 85 mm
  • Diameter: 86 mm
  • Lengte: 140 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 85 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 140 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981029556
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-085
Dopmaat
85 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
140 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
85 mm