action_do4010_1_032
ACTION DO4010-1-032 slagdop 1" x 32 diep
  • Dopmaat: 32 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 100 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981139439
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-032
Dopmaat
32 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
100 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
32 mm