action_do4010_0_085
ACTION DO4010-0-085 slagdop 1" x 85
  • Dopmaat: 85 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 105 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981063031
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-085
Dopmaat
85 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
105 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
85 mm