action_do4010_0_080
ACTION DO4010-0-080 slagdop 1" x 80
  • Dopmaat: 80 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 100 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981102228
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-080
Dopmaat
80 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
100 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
80 mm