action_do4010_0_060
ACTION DO4010-0-060 slagdop 1" x 60
  • Dopmaat: 60 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 87 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981103560
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-060
Dopmaat
60 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
87 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
60 mm