action_do4010_0_030
ACTION DO4010-0-030 slagdop 1" x 30
  • Dopmaat: 30 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 62 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981114818
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-030
Dopmaat
30 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
62 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
30 mm