action_do1038_2_015
ACTION DO1038-2-015 slagdop-knie 3/8" x 15
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M15 KORT D01038-2-015
  • Aandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 15 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 53 mm
  • Diepte sleutel: 13 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 15 mm
  • Lengte: 53 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981020768
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-2-015
Sleutelwijdte
15 mm
Lengte
53 mm
Sw mm/inch
15 mm