skf-wstuc-35m-cpss-dfh-wstuc-35m--cpss-dfh
skf-wstuc-35m-cpss-dfh-wstuc-35m--cpss-dfh--2
skf-wstuc-35m-cpss-dfh-wstuc-35m--cpss-dfh--3
SKF WSTUC 35M-CPSS-DFH kogellagerunit 35 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 35 mm
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Type boring: Cilindrisch
  • Productlijn: Blue Line
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577856029
  • Artikelnummer leverancier: SKF WSTUC 35M-CPSS-DFH
Asdiameter
35 mm
Materiaal (lager)
Roestvast staal
Type boring
Cilindrisch
Productlijn
Blue Line
Materiaal (lagerhuis)
Composiet
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Materiaal, lager
Roestvast staal
Afdichting, lager
Afdichting aan beide zijden en slingerschijf aan één kant
Type afdichting
Contact, afvoer
Rubber zittingring
Zonder
Smeermiddel
Vet
Statisch draaggetal
15.3 kN
Materiaal, huis
Composiet voor de SKF Food Line
Lagerbreedte, totaal
34.9 mm
Grenstoerental
500 r/min
Nasmeernippel
Zonder
Afdichting, unit
Eindkap en achterafdichting
Nasmeergat
Totale breedte huis
39 mm