skf-p2btss-35m-ytpss-p2btss-35m--ytpss
SKF P2BTSS 35M-YTPSS kogellagerunit 35 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 35 mm
  • Productlijn: Blue Line
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577857392
  • Artikelnummer leverancier: SKF P2BTSS 35M-YTPSS
Asdiameter
35 mm
Productlijn
Blue Line
Type boring
Cilindrisch
Materiaal, lager
Roestvast staal
Afdichting, lager
Afdichting en slingerschijf aan beide zijden
Type afdichting
Contact, afvoer
Rubber zittingring
Zonder
Middenhoogte (staand lagerhuis)
47.6 mm
Smeermiddel
Vet
Aantal boutgaten voor bevestigingsmiddelen
Statisch draaggetal
15.3 kN
Materiaal, huis
Roestvast staal
Lagerbreedte, totaal
42.9 mm
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Hartafstand tussen boutgaten
82.6 mm
Nasmeernippel
Zonder
Note
Grenstoerental met astolerantie h6
Afdichting, unit
Optionele eindkap
Grenstoerental
3,200 r/min
Type gat voor bevestigingsbout
Met schroefdraad
Nasmeergat
Totale breedte huis
38 mm