RYOBI RTB22INCH tool box 22" - 5132004363
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • 56L opslagcapaciteit.
  • Een bovengedeelte voor accessoires.
  • Metalen vergrendeling voor veiligstellen van inhoud.
  • TPR handvat voor duurzaamheid.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 565 mm
  • Breedte: 323 mm
  • Hoogte: 310 mm
  • Met wielen: Nee
  • Materiaal (koffer): Kunststof en metaal
  • Volume: 56 l
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RYOBI
  • EAN: 4892210172952
  • Artikelnummer leverancier: RYOBI 5132004363
Lengte
565 mm
Breedte
323 mm
Hoogte
310 mm