dewalt_dnw31r80e
DEWALT DNW31R80E draadlas constructienagels 3.1-80 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 3.1-80 Geringd Helder 2.2m
  • Lengte nagel: 80 mm
  • Dikte nagel: 3,1 mm
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950585
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW31R80E
Lengte nagel
80 mm
Dikte nagel
3,1 mm
Te gebruiken met
DPN9033
Hoek
33,0 °
Lengte
80,0 mm
Diameter
3,1 mm