dewalt_dnw28r80e
DEWALT DNW28R80E draadlas constructienagels 2.8-80 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 2.8-80 Geringd Helder 2.2m
  • Lengte nagel: 80 mm
  • Dikte nagel: 2,8 mm
  • Hoek: 33 °
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950677
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW28R80E
Lengte nagel
80 mm
Dikte nagel
2,8 mm
Hoek
33 °
Te gebruiken met
DPN9033-XJ
Hoek
33,0 °
Lengte
80,0 mm
Diameter
2,8 mm