dewalt_dfm1240180
DEWALT DFM1240180 HCC anker 18-M12x78 verzinkt (25 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • HCC 18-M12x78 -Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M12
  • Totale lengte: 78 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905021016
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1240180
Schroefdraadmaat
M12
Totale lengte
78 mm
Draadgrootte
M12 mm
Kopafmetingen
19,0 mm
Lengte
78,0 mm
Stuks
25,0
Boordiameter
18,0 mm