dewalt_dfm1110080
DEWALT DFM1110080 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M8x65
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • PTB-PRO M8x65 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 8 mm
  • Totale lengte: 65 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M8
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352961804
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110080
Boordiameter
8 mm
Totale lengte
65 mm
Schroefdraadmaat
M8
Substraat
Beton
Draadgrootte
M8 mm
Kopafmetingen
13,0 mm
Max. tfix
10,0 mm
Stuks
100,0
Lengte
65,0 mm