carat_eb07630010
CARAT EB07630010 Brilliant betonboor 76 x 300mm 1/2" nat
Dit product is niet meer beschikbaar
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 76 mm
  • Lengte: 300 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022825
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB07630010
Diameter
76 mm
Lengte
300 mm
Boordiepte
300 mm
Segmenthoogte
11.5 mm