bahco_sb7809m_6_140
bahco_sb7809m_6_140
bahco_sb7809m_6_140
bahco_sb7809m_6_140
BAHCO SB7809M-6-140 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 6 mm 140 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • 1/2" dopsleutels voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Geribbeld
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
  • SB: retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 140 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 6 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153013231
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO SB7809M-6-140
Lengte
140 mm
Bitkop
HEX 6 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
6 mm
Werk lengte mm
103 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Lengte mm (l)
140 mm
Zeskant afmeting mm
6 mm