bahco_7809m_10_140
bahco_7809m_10_140_2
bahco_7809m_10_140_3
bahco_7809m_10_140
bahco_7809m_10_140_2
bahco_7809m_10_140_3
BAHCO 7809M-10-140 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 10 mm 140 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • 1/2" dopsleutels voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Geribbeld
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
  • SB: retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 140 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Zeskant
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 10 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 10 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151831011
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809M-10-140
Lengte
140 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Zeskant
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
1/2"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
HEX 10 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
10 mm
Werk lengte mm
103 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Gewicht oz
5,2 oz
Lengte mm (l)
140 mm
Zeskant afmeting mm
10 mm