conti_at590032gen3
CONTI AT590032GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 900 x 32 mm red
136.95 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 900
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 900 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102377
  • Supplier number: CONTI AT590032GEN3
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
900 mm