dewalt_dnw31r90g12e
dewalt_dnw31r90g12e
dewalt_dnw31r90g12e
dewalt_dnw31r90g12e
dewalt_dnw31r90g12e
dewalt_dnw31r90g12e
DEWALT DNW31R90G12E draadlas constructienagels 3.1-90 geringd gegalvaniseerd G12 2.2m (2200 st.)
 52,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 3.1-90 Geringd Gegalvaniseerd G12 2.2m
Kenmerken
  • Draadgebonden nagels met helder of gegalvaniseerd (G12) oppervlak en gladde of ringschacht
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte nagel: 90 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 3,1 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950561
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW31R90G12E
Lengte nagel
90 mm
Hoek
33 °
Aantal per pak
2200
Dikte nagel
3,1 mm
Te gebruiken met
DPN9033
Inhoud doos
2200,0
Nl shank type
Ring
Diameter
3,1 mm
Lengte
90,0 mm